Parturnering II - slutresultat Senest rettet 04.12.2004

Turneringen er afviklet over 6 spilleaftener fra 21. oktober til 2. december 2004. Detaljer om resultater de enkelte spilleaftener kan beses her.
I A- og B-rækken præmieres og oprykkes de 3 øverste par, og i de øvrige rækker 2 par. 3 par rykker ned fra A-rækken, 2 fra B-rækken, mens der ikke er nedrykning fra de øvrige rækker.

A-rækken B-rækken C-rækken D-rækken E-rækken

A-rækken
Nr. Point Navn
1 1333 Birthe Jespersgaard & Vibe Skibdal Schmidt
2 1327 Lars Spejlborg & Niels Østergaard Christensen
3 1308 Karin Høg & Ove Høg
4 1304 Jette Vejlstrup & Lars Vejlstrup
5 1289 Johnny Jensen & Nikolaj Bjørn Hansen
6 1283 Aase Petersen & Gertrude Kristiansen
7 1273 Eiro Poulsen & Svend Vangsted
8 1257 Aage Ansø & Anders Andersen
9 1220 Jørn Staugaard Olesen & Poul Erik Pedersen
10 1212 Gudrun Vittrup & Knud Vittrup
11 1205 Birthe Eriksen & Knud Svante Eriksen
12 1191 Egon Sørensen & Henny Jacobsen
13 1157 Henning Christensen & Torben Jakobsen
14 1113 Ingrid Severinsen & Mona Jensen

A-rækken B-rækken C-rækken D-rækken E-rækken

B-rækken
Nr. Point Navn
1 1362 Jørgen Østergaard & Olaf Kirkholm
2 1338 Erna Sørensen & Frede Jacobsen
3 1325 Annelise Frederiksen & Inge Olesen
4 1321 Ebba Holst & Ole Foss
5 1282 Jens Abildgaard Jensen & Ole Rømer
6 1263 Annalise Holt Christensen & Jan Andersen
7 1258 Ketty Jensen & Poul Erik Jensen
8 1245 Gudrun Mellemkjær & Niels Regnar Andersen
9 1231 Annette Kusk & Henrik Kusk
10 1211 Bent Larsen & Palle N Hansen
11 1211 Grethe Bøss & Lis Dam
12 1202 Inger Høj & Lis Christensen
13 1133 Ellen Larsen & Kirsten Møller
14 1091 Harald C. Henningsen & Henning Jensen

A-rækken B-rækken C-rækken D-rækken E-rækken

C-rækken
Nr. Point Navn
1 1161 Egon Jensen & Marie Jensen
2 1106 Egon Larsen & Mogens Olesen
3 1033 Annegrete Sand Nielsen & Jørgen Sand Nielsen
4 1027 Lars Nielsen & Marie Flyvholm
5 984 Jørgen Østergård & Keld Christensen
6 978 Annie Sørensen & Tage Krogh Sørensen
7 976 Gunnar Hansen & Møller Christensen
8 951 Lisbeth Dall & Poul Hauge
9 949 Bodil Hauge & Lis Andersen
10 935 Gerda Henriksen & Stinne Thomsen
11 925 Else Jensen & Jytte Pedersen
12 855 Birthe A. Olesen & Kate Larsen

A-rækken B-rækken C-rækken D-rækken E-rækken

D-rækken
Nr. Point Navn
1 1047 Else Krogh Pedersen & Erik Andersen
2 1020 Hans Kristian Nielsen & Svend Rømer
3 1009 Jørgen Jensen & Lisbeth Nysted
4 1008 Else Marie Schjønning Thrane & Flemming Sørensen
5 1005 Ruth Nielsen & Søren Nielsen
6 997 Kaj Frederiksen & Peder Vestergård Olesen
7 996 Egon Klæstrup & Lars Markussen
8 992 Birgitte Jönsson & Else Rønde Hansen
9 986 Aase Sørensen & Aksel Sørensen
10 971 Grethe Pedersen & Hanne Madsen
11 935 Betty Sørensen & Helle Krogh
12 914 Asta Pedersen & Ingrid Frejlev

A-rækken B-rækken C-rækken D-rækken E-rækken

E-rækken
Nr. Point Navn
1 1115 Morten Muxoll & Werner Petersen
2 1078 Inge Lise Kristensen & Kirsten Jensen
3 1076 Erik N Frandsen & Lars Kaae
4 1069 Henny Mann & Jørn-Carsten Jensen
5 1040 Kirsten Nielsen & Rigmor Christensen
6 1033 Birthe Galland & Eva Andersen
7 1024 Aage Christensen & Per Jönsson
8 1011 Gunnar Engelund & Ingerlise Engelund
9 915 Ida Rasmussen & Jorunn Ørum
10 878 Agnes Madsen & Kirsten Bollerup
11 865 Charlotte Nør Staun & Helle W. Rasmussen
12 776 Elsebeth Westmark & Tove Nielsen

A-rækken B-rækken C-rækken D-rækken E-rækken